Бездротовий перкусійний масажер FZ-60 з 6 головками та 9 режимами для спини та тіла фасціальний
- Немає в наявності
- Код: 120.1699










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Бездротовий перкусійний масажер FZ-60 з 6 головками та 9 режимами для спини та тіла фасціальний
Перкусійний масажер із шістьма головками та інфрачервоною лампою Z-60 – це ефективний та діючий пристрій для впливу на області сідниць, стегон, живота та рук. Він не тільки сприяє більш швидкому відновленню після важкого дня, тренерування, а й знімає болючість, пропонуючи цілісний підхід до розслаблення тіла. Масажер оснащений 6 головками і 9 режимами, він використовує метод вібраційного впливу, що поєднує певну амплітуду, частоту вібрацій і момент масажного елемента, що крутить, а інфрачервоний підігрів сприяє кращому прогріванню і розслабленню м'язів.
Ергономічний дизайн та високоякісні матеріали - запорука комфортного та безпечного використання. Розслаблення на ходу: завдяки компактному дизайну та роботі від акумулятора ручний масажер для тіла стане вашим ідеальним супутником у подорожі. Відчуйте заспокійливе полегшення, де б ви не знаходилися, що дозволить вам легко розслабитися та відновити сили після довгого дня або інтенсивного тренування.
Переваги:
- портативний, компактний та зручний у використанні.
- 9 режимів;
- 9 швидкостей;
- можливість самому вибирати інтенсивність масажу;
Характеристики:
Тип: масажер для тіла
Модель: Z-60
Матеріал: АБС пластик
Тип керування: кнопковий
Живлення: акумулятор
Місткість акумулятора: 2000 мАг
Номінальна потужність: 15W
Напруга заряджання: 5V
Номінальна напруга: 7.4V
Заряджання: кабель USB Type-C (45 см)
Розмір масажера: 28 х 18 х 14 см
Комплектація:
- Перкусійний масажер
- Кабель заряджання USB Type C
- Інструкція
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість масажних головок | 6 шт. |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 9 |
| Кількість режимів роботи | 9 |
| Область застосування масажера | Все тіло |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж, Розминаючий масаж, Теплове випромінювання |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 180 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Бездротовий перкусійний масажер FZ-60 із 6 головками та 9 режимами для спини та тіла фасціальний |
