Бездротовий роликовий масажер LKL-0128 з підігрівом вібраційний акумуляторний для всього тіла
- Готово до відправки
- Код: 120.1707










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Бездротовий роликовий масажер LKL-0128 з підігрівом вібраційний акумуляторний для всього тіла
Ручний роликовий масажер LKL-0128 – це портативний пристрій для розслаблення м'язів, зняття втоми, швидкого відновлення після важкого дня, тренерування. Він поєднує в собі роликовий масаж, вібрацію та функцію підігріву, забезпечуючи розслаблюючу та комфортну дію на тіло. Компактний та легкий, він ідеально підходить для використання вдома, в офісі чи поїздці.
Оснащений зручними роликами, масажер м'яко опрацьовує м'язи, допомагаючи зняти напругу. Функція вібрації посилює ефект масажу, розслаблюючи глибокі тканини, а інфрачервоний підігрів сприяє кращому прогріванню та розслабленню м'язів. Масажер працює від аккумулятора, тому він стане вашим ідеальним супутником у відрядженнях, подорожі тощо.
Особливості:
- Функція підігріву для прогрівання м'язів
- Роликовий вібромасаж
- Вібраційний режим для посиленого впливу
- Ергономічний дизайн
- Підходить для різних зон тіла: шия, спина, руки, ноги
- Простота в управлінні – один клік для запуску (стиснути на 2-3 сек для включення/вимкнення)
Характеристики:
Тип: ручний масажер із підігрівом
Модель: LKL-0128
Матеріал: ABS пластик
Живлення: акумулятор
Заряджання: кабель USB Type C (без адаптера)
Номінальна напруга: 3.7V
Напруга заряджання: 5V
Струм зарядки: 1000 mА
Час зарядки: 2-3 години
Номінальна потужність: 10W
Температура нагрівання: висока 50°C / середня 45°C / низька 40°C
Кількість масажних роликів: 6
Функції: вібрація, роликовий масаж, підігрів
Область застосування: шия, спина, руки, ноги
Розмір масажера (ДхШхВ): 16.5 х 10.5 х 12 см
Довжина кабелю заряджання: 90 см
Комплектація:
- Ручний електромасажер
- Кабель заряджання USB Type C
- Інструкція
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість масажних головок | 6 шт. |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Область застосування масажера | Все тіло |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж, Роликовий масаж, Теплове випромінювання |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 16.5 см |
| Ширина | 105 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Бездротовий роликовий масажер LKL-0128 з підігрівом вібраційний акумуляторний для всього тіла |
