Мультиварка скороварка 7л з таймером на 9 програм Zepline ZP-121 електрична для дому 3000 Вт
- Немає в наявності
- Код: 120.1706










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Мультиварка скороварка 7л з таймером на 9 програм Zepline ZP-121 електрична для дому 3000 Вт
Мультиварка-скороварка Zepline ZP-121 на 7 л 3000 Вт - функціональний і простий у використанні пристрій, який полегшить щоденну роботу на кухні. Чи потрібна вам скороварка, мультиварка, рисоварка, овочеварка або просто розігріти страви або приготувати ситні супи, ця компактна каструля готова до використання.
Після того, як ви додасте інгредієнти та оберете програму для приготування, мультиварка об'ємом 7 л подбає про все інше, щоб ви могли повернутися до своїх справ, заощадивши вам багато часу на кухні. Відомо, що функція приготування під тиском у мультиварках економить від 50% до 75% енергії порівняно з традиційними методами приготування за рахунок більш короткого часу приготування.
Мультиварки зберігають харчову цінність інгредієнтів, тому що вони не вимагають більш високих температур, але готуються за короткий час. Ви можете попередньо встановити вибраний час приготування для своїх страв, а мультиварка може підтримувати їх у теплі, якщо вас немає поряд, коли вони будуть готові.
Переваги:
- швидша готування
- приготування рису, каш, м'яса та супів
- захист від перегріву
- функція збереження тепла
- корпус із прохолодним дотиком
- внутрішній матеріал ємності з антипригарним покриттям
- енергоефективний
- безпека закриття кришки
- обмеження тиску
- таймер ємність
Характеристики:
Тип: Мультиварка скороварка;
Модель: ZP-121
Потужність: 3000 Вт;
Об'єм: 7 л;
Тип керування: сенсорний (кнопки);
Живлення: від мережі 220 В 50/60 Гц;
Кількість програм: 9 автоматичних програм та функція підтримки тепла;
Таймер: є
Матеріал корпусу: Метал/Термостійкий пластик;
Покриття чаші: Антипригарне покриття;
Розмір чаші (ДхВ): 23.5 х 16 см
Розмір мультиварки (ДхВ): 27 х 32 см
Довжина кабелю живлення: 110 см
Комплектація:
- Мультиварка 7л;
- Внутрішня чаша;
- Лопатка;
- Мірна склянка;
- Кабель живлення;
- Інструкція з експлуатації;
- Заводська упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zepline |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість програм приготування | 9 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 7 л |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Скороварка/мультиварка |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Діаметр | 270 мм |
| Програми приготування та функції | |
| Дисплей | Так |
| Каша | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Приготування під тиском | Так |
| Таймер | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Комплектація | |
| Мірна ємність | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Мультиварка скороварка 7 л з таймером на 9 програм Zepline ZP-121 електрична для дому 3000 Вт |
