Монітор TFT LCD для камери заднього виду кольоровий з пультом автомобільний екран 7" DC 12V/24V
- Немає в наявності
- Код: 120.1708










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Монітор TFT LCD для камери заднього виду кольоровий з пультом автомобільний екран 7" DC 12V/24V
Монітор кольорового TFT LCD для камери заднього виду допоможе як початківцю водієві так і професіоналу Встановивши монітор і камеру заднього виду, ви убезпечите себе від дорогих зіткнень. Як правило, такий монітор встановлюють на панель приладів, закріпивши його за допомогою двостороннього скотчу, або врізають за допомогою перехідної рамки (в комплекті).
Необхідно встановити камеру заднього виду та підключити її до монітора. Монітор забезпечений одностороннім відеовходом та одностороннім аудіовходом. Завдяки вбудованому динаміку в монітор, ви зможете не тільки спостерігати за тим, що відбувається на об'єкті, але й чути звук. Керування кнопками пульта дистанційного керування та з передньої панелі.
Характеристики:
Діагональ монітора – 7” (17.8 см)
Розмір корпусу монітора – 17*11.4 см
Розмір врізної рамки: 19.2*13.5*2.5 см
Роздільна здатність екрану 1024 * 600
Стандарт – PAL/NTSC
Інтерфейси (вхід) RCA
Живлення: DC 12V/24V
Споживання: 6W
Тип екрану – TFT
Відео: односторонній відеовхід
Аудіо: односторонній аудіовхід
Комплектація:
- Монітор
- Кріплення для монітора
- Врізна рамка
- Пульт
- Кабель для підключення живлення
- Посібник користувача
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Підтримувані формати | AVI |
| Підтримка телевізійних стандартів | PAL, NTSC |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | На торпедо |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 114 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Комплектація | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Монітор TFT LCD для камери заднього огляду кольоровий з пультом автомобільний екран 7" DC 12V/24V |
