Монокуляр Panda KL 1040 Панда Монокль оптичний 40х60 подвійний фокус вологозахищений 1500/950m
- Немає в наявності
- Код: 120.444










+380 (68) 703-20-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монокуляр Panda KL 1040 Панда Монокль оптичний 40х60 подвійний фокус вологозахищений 1500/950m
Надпотужний монокуляр Panda, здатний наблизити навіть найвіддаленіші об'єкти.
Переваги:
- Panda 40X60 ідеально підходить для спостережень на природі.
- Монокуляр захищений від можливих ударів і примх погоди, простий і зручний в обігу.
- Яскраве й гарне зображення виходить за допомогою лінз чудової якості.
- Монокуляр з захищеними від запотівання лінзами ідеальний в екстремальних умовах.
- Асферичний елемент в окулярі усуває спотворення зображення.
- Винесений візування забезпечує чітке поле зору, навіть тих, хто носить окуляри.
- Поворотно-висувні наочник полегшують підбір правильного розташування монокуляра щодо очей.
- Широке поле зору.
- Багатошаровим покриттям лінз і великий діаметр об'єктиву для оптимальної чіткості зображення.
- Гумове покриття для захисту від ударів і надійного зручного захоплення.
- Оптика зі скла Eco-glass, що не містить свинцю і миш'яку.
- Надійний ремінь.
Характеристики:
- Кратність збільшення: 40-ка кратне
- Поле зору на відстані до 8000 м: 66м
- Діаметр маленької лінзи: 15 мм
- Діаметр великий лінзи: 40 мм
- Габарити упаковки: 170 х 65 х 65
- Габарити монокуляра: 150 х d1 52 х d2 40
- Діапазон робочих температур: -40 + 50!
- Мінімальна дистанція фокусування: 5 м
- Вага: 280 г.
- Зображення: якісне, чітке
- Лінзи: з багатошаровим
- Корпус: ударостійкий прогумований
- Ручне фокусування: подвійна
- Регулювання діоптрій: так
Комплект поставки:
- Монокуляр Panda 40X60;
- Серветка для оптики;
- Ремінець, чохол;
- Штатив;
- Кліпса для кріплення телефону;
- Коробка;
- Інструкція;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panda |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 кг |
| Водостійкість | Так |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр об'єктиву | 40 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Максимальна кратність | 60 х |
| Матеріал корпусу | Метал, Прогумований пластик |
| Мінімальна кратність | 40 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Монокль |
| Тип кратності | Змінна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Монокуляр Panda KL 1040 Панда Монокль оптичний 40х60 подвійний фокус вологозахищений 1500/950m |
