Полиця стійка над унітазом підлогова Металевий стелаж у ванну кімнату 148х55х25 см
- Готово до відправки
- Код: 120.1670










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Полиця стійка над унітазом підлогова Металевий стелаж у ванну кімнату 148х55х25 см
Стелаж для ванної над унітазом – міцний та стильний стелаж для ванної, що встановлюється над унітазом, стане ідеальним рішенням для оптимізації простору у вашій ванній кімнаті. Він забезпечить додаткове місце для зберігання, дозволяючи зручно розмістити рушники, косметику та інші потрібні предмети.
Цей стелаж для ванної кімнати зручний у використанні. Він оснащений трьома полицями, легко монтується та міцний, що забезпечує його довговічність та надійність. Це інвестиція в комфорт і порядок у вашій ванній кімнаті, яка радуватиме вас довгі роки. Трубки стелажу та полиць - металеві, кріплення виготовлені із міцного пластику.
Завдяки своєму дизайну цей стелаж не тільки покращує функціональність вашої ванної кімнати, але і надає їй естетичної привабливості. Він ідеально поєднується з будь-яким інтер'єром, додаючи витончений акцент і роблячи вашу ванну більш затишною і організованою.
Переваги:
- Компактний розмір
- Матеріал: метал
- Стійкий
- Не потрібне свердління та будь-які роботи на стіні
Характеристики:
Тип: стелаж
Матеріал: метал, пластик
Розмір стелажу (ВхШхГ): 148х55х25 см
Висота від підлоги до полиці: 90 см
Розмір полиці (ДхШ): 51 х 20 см
Висота між полицями: 26.5 см
Відстань між ніжками: 50.5 см
Діаметр трубки: збоку: 17 мм, для полиць: 10 мм
Комплектація:
- Стелаж для унітазу - 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Етажерка |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма полиці | пряма прямокутна |
| Форма етажерки | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1048 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Полиця-стійка над унітазом підлогова Металевий стелаж у ванну кімнату 148х55х25 см |
