Аерофритюрниця безмасляна сенсорна ZP-110 мультипіч 3500W на 10,5л з таймером та знімною чашею для дому
- Немає в наявності
- Код: 120.1300.1










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Аерофритюрниця безмасляна сенсорна ZP-110 мультипіч 3500W на 10,5л з таймером та знімною чашею для дому
Багатофункціональна фритюрниця Zepline ZP-110 3500W – відмінне рішення для любителів смаження, які хочуть насолоджуватися улюбленими стравами з низьким вмістом жиру. Чаша великої місткості здатна забезпечувати легкий та здоровий спосіб приготування Ваших улюблених страв.
Технологія циркуляції гарячого повітря дозволяє готувати страви без додавання олії, тому ви можете смажити картоплю фрі, шматочки курки або відбивні, які будуть соковитими та хрумкими, при цьому значно скоротивши використання жиру.
Аерофрітюрниця оснащена сенсорною панеллю управління: 10 автоматичних режимів приготування та режим розморожування, а також можливість регулювати температуру та час приготування. Ця функція дозволяє легко регулювати рівень нагріву на власний розсуд.
Переваги:
- Приготування без олії
- Антипригарне покриття
- Технологія циркуляції повітря на 360 °
- Велика чаша, яка легко задовольнить потреби усієї родини
- Міцний корпус та ручка
- Світлодіодна панель керування
- Знімний кошик для смаження
- Захист від перегріву
- Легкість миття
Характеристики:
Модель: Zepline ZP-110
Потужність: 3500 Вт (заявлено виробником)
Напруга: 220-240V, 50-60Hz
Тип управління: сенсорний
Матеріал: пластик, метал
Функція: антипригарна поверхня, для приготування їжі
Об'єм загальний: 10,5л
Температура нагрівання: 80 - 200°C
Таймер: 0-60 хвилин
Розміри:
Фрітюрниця (ДхШхВ): 30х29х34
Чаша: 14 (глибина) х27х27
Знімні грати – 12.5(глибина)х24х24см
Довжина кабелю – 80 см
Коробка (ДхШхВ): 44х35х37см
Комплектація:
- Фрітюрниця
- Чаша
- Знімні грати
- Інструкція
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zepline |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Кількість температурних режимів | 10 |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Стан | Новий |
| Знімна чаша | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Звуковий сигнал | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий нагрівальний елемент |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Аерофритюрниця безоливна сенсорна ZP-110 мультипіч 3500W на 10,5 л з таймером і знімною чашею для дому |
