Матрац надувний у машину 135х80 см з насосом та 2 подушками ліжко на заднє сидіння автомобіля
- Немає в наявності
- Код: 120.1652










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Матрац надувний у машину 135х80 см з насосом та 2 подушками ліжко на заднє сидіння автомобіля
Надувний матрац в машину - це відмінне рішення вашої проблеми, яке дозволить із зручністю та практичністю розміститися на відпочинку навіть на задньому сидінні автомобіля. Авто-ліжко – це надувне ліжко, розроблене спеціально для розміщення на задньому сидінні автомобіля. Розмір та конструкція матраца адаптовані так, що матрац закриває простір заднього сидіння та простір між передніми та задніми сидіннями.
Відмінна риса полягає в тому, що в конструкції передбачені спеціальні секції 2 шт, які розміщуються між сидіннями автомобіля, створюючи додаткову опору поверхні матраца. Завдяки їм поверхня матраца виходить рівною і на ній можна відпочити.
Переваги:
- Можна використовувати не тільки в автомобілі, а й як звичайний матрац на підлозі, на природі або навіть для плавання у воді.
- У матраці всі секції надуваються окремо, що дуже зручно.
- Авто-ліжко підходить для більшості автомобілів.
- У комплекті йде насос, що працює від прикурювача, 2 надувні подушки, 2 надувні блоки-опори
- Надувні опори можна використовувати як пуфи для сидіння на природі.
- Надувається насосом за пару хвилин.
- Ремкомплект у подарунок.
Характеристика:
Тип: надувний матрац/ліжко;
Максимальне навантаження: 150 – 200 кг;
К-сть місць: 1 шт.;
Насос працює від прикурювача: так;
Габарити матраца (ДхШхВ): 135 х 80 х 5 см;
Розмір однієї опори (ДхШхВ): 40 х 28 х 28 см
Комплектація:
- Надувний матрац – 1 шт.;
- Подушки – 2 шт.;
- Опори для матраца 2 шт.;
- Насос від прикурювача – 1 шт.;
- Ремкомплект – 1 шт.;
- Перехідники – 3 прим.;
- Чохол для зберігання – 1 шт.;
- Упаковка: картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Комплектація насосом | Так |
| Стан | Новий |
| Тип насосу | Електричний (від прикурювача) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 1350 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 2 шт. |
| Ремонтний комплект | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Матрац надувний у машину 135х80 з насосом і 2 подушками ліжко на заднє сидіння автомобіля |
