Електрична сушарка для взуття з таймером Shoes Dryer складана підлогова сушка для черевиків кросівок чобіт
- Немає в наявності
- Код: 120.1635










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Електрична сушарка для взуття з таймером Shoes Dryer складана підлогова сушка для черевиків кросівок чобіт
Електрична сушарка для взуття Shoes Dryer - цей девайс призначений для видалення вологи, вогкості та мокротиння із взуття з постійною та оптимальною циркуляцією тепла. Сушарка оснащена двома трубками, що розкладаються, для повної дезодорації і оптимальної сушіння для всіх типів взуття, а також кнопками встановлення часу сушіння. Час встановлення таймера: 1 / 3 / 5 годин та безперервне сушіння (кнопка включення). Сушарка оснащена вбудованим вентилятором, завдяки якому гаряче повітря циркулює та прискорюється висихання взуття. Приблизна температура гарячого повітря 20-40°С.
Портативна сушарка для взуття складається та регулюється кут нахилу трубок. Ви можете легко зберігати сушарку для взуття у компактному просторі. Вона виготовлена із міцного пластику ABS, міцна та легка, призначена для тривалого використання.
Орієнтовний час сушіння:
-- Спортивне взуття, дорожнє взуття: близько 1 години
-- Чоботи: близько 1 години
-- Шкіряне взуття: близько 1 години
Характеристики:
Тип: Сушарка для взуття
Матеріал: АБС пластик
Живлення: від мережі
Напруга: 220 В-50 Гц
Потужність: 150 Вт
Температура гарячого повітря: 20 ° - 40 ° С
Час встановлення таймера: 1 / 3 / 5 годин
Розмір у складеному вигляді (ДхШхВ): 26*18*8.5 см
Розмір у розкладеному вигляді (ДхШхВ): 26*18*25 см
Довжина кабелю: 130 см
Комплектація:
- Сушарка для взуття
- Посібник користувача
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Область застосування | сушка взуття |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Електрична сушарка для взуття з таймером Shoes Dryer складане підлогове сушіння для черевиків кросівок чобіт |
