Сушарка для взуття електрична SHOE DRYER портативна універсальна сушка для черевиків чобіт кросівок
- Немає в наявності
- Код: 120.1628










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Сушарка для взуття електрична SHOE DRYER портативна універсальна сушка для черевиків чобіт кросівок
Електрична сушарка для взуття - цей девайс призначений для видалення вологи, вогкості та мокротиння із взуття з постійною та оптимальною температурою тепла. Перед використанням сушарки на мокрому взутті не повинно бути крапель. Руки повинні бути сухими і вода не повинна потрапляти в пристрій.
Переконайтеся, що засіб для чищення ретельно вимито. Якщо засіб для чищення залишиться у взутті, температура сушарки для взуття викликає хімічну реакцію засобу для чищення, що призведе до пожовтіння тканинної поверхні взуття.
При сушінні взуття залишайте невелику відстань між п'ятою та сушаркою. В іншому випадку сушарка не зможе створити конвекцію повітря, і п'яту буде важко висушити.
Швидкість сушіння взуття залежить від матеріалу взуття, товщини, вмісту води у взутті. Зазвичай для щоденного сушіння взуття від поту ніг потрібно близько 10-20 хвилин, для щойно випраних шкарпеток - близько 30-40 хвилин, для сітчастого взуття та кросівок - близько 2-4 годин.
Характеристики:
Тип: електрична сушка для взуття
Живлення: від мережі
Номінальна потужність: ≤35 Вт
Номінальна напруга: 110 В
Розмір 1 шт: 18 х 6 х 3 см
Довжина кабелю: 130 см
Комплектація:
- Сушарка для взуття
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Область застосування | сушка взуття |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сушарка для взуття електрична SHOE DRYER портативна універсальна сушарка для черевиків чобіт кросівок |
