Швабра ледащо з автоматичним віджимом Household mop телескопічна швабра для прибирання з мікрофіброю
- Готово до відправки
- Код: 120.1606










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Швабра ледащо з автоматичним віджимом Household mop телескопічна швабра для прибирання з мікрофіброю
Телескопічна швабра з автоматичним віджиманням Household mop - відмінне рішення для домашнього прибирання, Ваші руки завжди залишаються сухими та чистими. Перевага даної моделі полягає в особливому механізмі віджиму, який дозволяє віджати насадку, не торкаючись до неї і не здійснюючи зайвих рухів.
Для віджимання потягніть нижню частину швабри на себе до клацання, для повернення в попереднє положення - відштовхніть нижню частину від себе насадки. Усього 2 рухи і ваша швабра знову готова наводити чистоту. Віджим вбудований всередину ручки і не ускладнює прибирання у важкодоступних місцях. Також у комплекті зі шваброю передбачена щіточка із міцного пластику для очищення мікрофібри від різного сміття.
Характеристики:
Тип: швабра з віджиманням;
Тип ручки: розбірна;
Довжина ручки: 120 см;
Ширина миючої поверхні швабри: 7 см;
Довжина миючої поверхні швабри: 34 см;
Насадка: мікрофібра/змінна;
Петля для підвішування – є;
Щіточка для очищення мікрофібри.
Комплектація:
- Телескопічна швабра – 1 шт.;
- Мікрофібра – 1 шт.;
- Щіточка для очищення мікрофібри - 1 шт
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація відром | Немає |
| Матеріал насадки | Мікрофібра |
| Матеріал ручки | метал |
| Наявність механізму віджиму | Є |
| Основне призначення | Для підлоги |
| Тип | Швабра з плоским мопом |
| Тип ручки | телескопічна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина насадки | 34 см |
| Довжина ручки | 120 см |
| Ширина насадки | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Швабра стрічка з автоматичним відтискачем Household mop телескопічна швабра для прибирання з мікрофіброю |
