Кошик для сміття з автоматичним відкриттям 13л Intelligent Trash Can Відро для сміття з сенсорним датчиком
- Немає в наявності
- Код: 120.1308










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Кошик для сміття з автоматичним відкриттям 13л Intelligent Trash Can Відро для сміття з сенсорним датчиком
Відро для сміття з сенсором - ідеально підходить для кухні, щоб уникнути від специфічного запаху або кухонних відходів. Не вимагає зайвого дотику до відра, якщо руки забруднені або зайняті, відкривається легкий рух помаху руки.
Складне відро для сміття з сенсорним датчиком можна використовувати в багатьох місцях: на кухні, спальні, ванній, вітальні та балконі. Кришку відра можна відкривати і закривати не торкаючись руками, що дозволяє зручно та просто викидати сміття. Кришка щільно прилягає до контейнера, що запобігає розповсюдженню запаху по всьому приміщенню. Відро виконане із міцного пластику, який стійкий до подряпин.
Коли батарейки розряджені і немає можливості змінити їх, кошик можна відкрити вручну.
Особливості:
- Автоматичне відкриття та закриття;
- Компактний розмір;
- Сучасний дизайн
- Працює від батарейок типу АА.
Характеристики:
Матеріал: пластик;
Сенсорний датчик;
Час затримки закриття – 5 секунд;
Місткість: 13 л (заявлено виробником);
Відстань спрацьовування: до 25 см;
Живлення: 2 батареї типу АА (не входять до комплекту);
Розмір (ВхДхШ): 32 x 27 x 21 см
Висота із відкритою кришкою: 47 см
Комплектація:
- Відро для сміття сенсорне
- Коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кошика | Для сміття |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність педалі | Ні |
| Об`єм | 13 л |
| Поверхня | Глянцева |
| Знімна кришка | Так |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Тип сміттєвого відра | Сенсорне |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сміттєвий кошик з автоматичним відкриттям 13 л Intelligent Trash Can Відро для сміття із сенсорним датчиком |
