Полиця над унітазом багатофункціональна підлогова Toilet Rack AY2035 Металевий стелаж 152х47х26см
- Немає в наявності
- Код: 120.1594










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Полиця над унітазом багатофункціональна підлогова Toilet Rack AY2035 Металевий стелаж 152х47х26см
Полиця для ванної кімнати та туалету стане чудовим помічником в організації зберігання речей та економії простору.
Стелажі давно стали необхідною частиною інтер'єру. Вони забезпечують красу, затишок та порядок. Три ярусна підлогова етажерка встановлюється над унітазом або в іншому місці.
Місткий органайзер для санвузла допоможе звільнити багато місця. Ви зможете зручно розмістити засоби для чищення, порошки, господарські аксесуари, косметику, лазневе приладдя для ванної та туалету.
Такі меблі оптимально використовують вільне місце, оскільки простір над пральною машиною та унітазом, як правило, завжди не використовується. Полегшують зберігання рушників, засобів особистої гігієни, миючих засобів та багато іншого. Функціональні, міцні та високі органайзери це відмінне рішення для дому та дачі.
Стелаж повністю відкритий. Поставляється у складеному вигляді. Легко збирається. Має 4 ніжки, що викручуються для встановлення на нерівній підлозі, 3 досить широкі полички, які витримують кожна до 5 кг ваги.
Переваги туалетної стійки для унітазу:
- Оптимальне використання невеликого простору.
- Згладжені, не гострі кути.
- Проста у складанні.
- Стелаж виготовлений з нержавіючої сталі з порошковим покриттям та пластику.
- Міцний та стійкий.
- Легко зібрати та встановити.
Характеристики:
- Матеріал: Труби - нержавіюча сталь із порошковим покриттям;
- Сполучні елементи – пластик
- Полиці – пластик
- Розміри у зібраному вигляді: 152х47х26 см;
- Висота від підлоги до нижньої полиці 92,5 см;
- Кількість полиць: 3;
- Максимальне навантаження: до 15 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологостійкість | Да |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Немає |
| Висота | 1520 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Кількість ніжок | 4 шт |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Настінний кріплення | Немає |
| Тип мебели | полиця |
| Тип призначення | Полиця над унітазом багатофункціональна підлогова Toilet Rack AY2035 Металевий стелаж 152х47х26 см |
| Тип установки | Підлогова |
| Форма полиці | пряма |
| Форма етажерки | пряма |
| Ширина | 470 мм |
| Матеріал виготовлення стелажу | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Ніжки | пластик |
