Органайзер полиця для взуття компактна Shoe Rack 8807 Стелаж для зберігання на 5 ярусів 72х42х19
- Немає в наявності
- Код: 120.1591










+380 (68) 703-20-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Органайзер полиця для взуття компактна Shoe Rack 8807 Стелаж для зберігання на 5 ярусів 69х42х19
Полиця для взуття Shoe Rack ― просте рішення для зберігання Вашого взуття! Полиця спеціально сконструйована для зручного і безпечного зберігання взуття усіх розмірів. На ній легко можна розмістити усе взуття для сучасної сім'ї.
Переваги:
- Міцна і міцна - усі частини разом зібрані, полиця для взуття дуже стабільна і збалансована. Незважаючи на відносно невелику вагу, вона може витримувати велике навантаження.
- Якість - компоненти, з яких складається органайзер для взуття, ретельно відібрані, щоб забезпечити вам найкраще співвідношення ціни і якості. Усі частини і компоненти включені у будь-яку упаковку.
- Розмір - в проміжках між ярусами можна розмістити взуття різних типів. Її також можна регулювати, просто зніміть один або два яруси, щоб прибрати черевики або інші великі аксесуари.
- Портативність - вона дуже легкий по вазі і відносно невеликому розміру, тому її можна використати в різних частинах вашого будинку. Коридор, спальня, гараж і так далі
- Простота - полиця для взуття поставляється з ретельно структурованою інструкцією з експлуатації. Для її складання не потрібно ні досвід, ні особливі інструменти.
Характеристики:
- Тип: полиця для взуття;
- Вид: складна;
- Матеріал каркаса : метал, пластик;
- Ширина: 42 см;
- Висота: 72 см;
- Глибина: 19 см;
- Кількість ярусів : 5;
- Легко собираеться і розбиратися;
- Труби металеві + пластиковий каркас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 720 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Кількість полиць (відділів) для взуття | 5 шт. |
| Корпус | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Немає |
| Полиці | метал |
| Стан | Нове |
| Тип мебели | полиця для взуття |
| Тип призначення | Органайзер-полиця для взуття компактна Shoe Rack 8807 Стелаж для зберігання на 5 ярусів 72х42х19 |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Ширина | 420 мм |
