Вуличний потрійний прожектор із сонячною панеллю JB2188 Solar 136 SMD LED ліхтар із датчиком руху та пультом ДУ
- Немає в наявності
- Код: 120.1584










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Вуличний потрійний прожектор із сонячною панеллю JB2188 Solar 136 SMD LED ліхтар із датчиком руху та пультом ДУ
Вуличний ліхтар із сонячною панеллю JB2188 Solar 136 SMD LED - світильник з датчиком руху, оснащений сонячною панеллю та живиться виключно від енергії сонця! Все, що від вас потрібно - це закріпити світильник там, де вам необхідно за допомогою шурупів (у комплекті) і більше ніяких проводів та складних електричних схем.
Має водонепроникний IP65 та міцний корпус. Легкий та зручний монтаж, а також наявність датчика руху та 3 режимів роботи ліхтаря, дозволять Вам не турбуватися про включення та вимкнення освітлення. Відстань спрацьовування датчика PIR: близько 8 м. Лампи ліхтаря можна повернути та нахилити під різним кутом: поворот макс на 120°, нахил макс на 90°, це дозволить висвітлити максимальну площу. Також у комплектації передбачений кронштейн для встановлення ліхтаря в саду.
Розмір ліхтаря (ДхВхШ): 35 х 11 х 10 см
Розмір панелі (ДхШхВ): 17 х 10 х 1.5 см
Довжина кронштейна: 38 см
Режими роботи:
1. Вмикається при виникненні руху в зоні дії датчика, коли джерело руху зникає, повністю гасне через 20 секунд.
2. При виникненні руху в зоні дії датчика включається режим максимальної яскравості, після чого світильник перемикається і працює в режимі зменшеної яскравості 50%, коли джерело руху зникає, повністю гасне протягом 20 секунд.
3. Режим низького освітлення.
Характеристики:
Тип: вуличний ліхтар;
Тип лампи: 136 SMD LED;
Джерело живлення: сонячна батарея;
Матеріал: ABC+PC;
Колір свічення: білий;
Режими роботи: 3
Пульт ДК
Автономна робота;
Датчик руху PIR
Відстань спрацьовування датчика: близько 8 м
Ступінь вологозахисту: IP65
Кут повороту: 120 градусів;
Кут променя: 120°
Комплектація:
- Вуличний ліхтар JB2188 Solar 136 SMD LED;
- Сонячна батарея;
- Кронштейн для встановлення у саду;
- Пульт дистанційного керування;
- Кріплення;
- Упакування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір світіння | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Так |
| Датчик руху | Так |
| Розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Вуличний потрійний прожектор із сонячною панеллю JB2188 Solar 136 SMD LED ліхтар із датчиком руху та пультом ДК |
