Тканинна шафа органайзер полиця для взуття для зберігання одягу стелаж стійка 113х28х104 см
- Готово до відправки
- Код: 120.1583

-11%









+380 (68) 703-20-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тканинна шафа органайзер полиця для взуття для зберігання одягу стелаж стійка 113х28х104 см
Ми завжди гостро відчуваємо проблему зі зберіганням одягу і взуття, особливо коли відсутня стаціонарна, звична нам меблі, наприклад, на дачі, при переїзді в гуртожиток або на тимчасову знімну квартиру.
В цьому випадку не обов'язково купувати дорогий, громіздку шафу, досить буде придбати недорогий, але дуже практичний тканинна шафа для зберігання речей і взуття на 2 секції.
Для різних дрібних речей на одній зі стінок шафи передбачені 2 великі кишені.
Основні характеристики:
- Ширина шафи: 113 см.
- Глибина шафи: 28 см.
- Висота шафи: 104 см.
- Каркас: металеві трубки + пластик. перехідники
- Матеріал чохла: спанбонд (легкий, дихаючий и водовідштовхувальній материал)
- Кількість полиць: 12
Також дана шафа швидко збирається і розбирається, причому без гайок і болтів і без використання інструментів.
Для зберігання и транспортування складається в компактну коробку 60х31х7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1040 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 1130 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість полиць (відділів) для взуття | 12 шт. |
| Корпус | тканина |
| Полиці | тканина |
| Тип мебели | шафа для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Тип призначення | Тканинна шафа органайзер-полиця для взуття для зберігання одягу стелаж-стійка 113х28х104 см |
