Набір для малювання Малюй світлом А3 для дітей Малюємо в темряві Трафарети для малювання світловий малюнок
- Немає в наявності
- Код: 120.232










+380 (68) 703-20-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Малюй світлом у темряві Набір для дитячої творчості формат А3 Планшет для малювання світлом для дітей Картини
Чарівний планшет, на якому малюють не пензлем або олівцем, але справжнім світлом, точно припаде до смаку навіть самій вибагливій дитинці.
Набір «Малюй Світлом» призначений для спільної творчості дітей і батьків. Являє собою фотолюмінесцентний ПВХ матеріал у рамці, який швидко накопичує світло від штучного або природного джерела освітлення і потім деякий час світиться в темряві поступово затухаючи. Яскравість світіння регулюється за рахунок тривалості світіння, а товщина лінії змінюється при зміні відстані між світловим маркером і планшетом.
Комплектація:
- Планшет (Формат А3)
- Світловий маркер
- Інструкція
- Трафарети
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г |
| Вид творчості | Малювання |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Підлога | Унісекс |
| Тип призначення | Набір для малювання Малюй світлом А3 для дітей Малюємо в темряві Трафарети для малювання світловий малюнок |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 30 мм |
