Настільний годинник метеостанція з проекцією часу Сolor Screen Calendar 8190 електронний з підсвічуванням
- Готово до відправки
- Код: 120.1563










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Настільний годинник метеостанція з проекцією часу Сolor Screen Calendar 8190 електронний з підсвічуванням
Проекційний настільний годинник Сolor Screen Calendar 8190 - сучасний багатофункціональний девайс, який поєднує в собі функції годинника, календаря, будильника, метеостанції, які моментально вимірять вологість повітря та температуру в приміщенні. Також цей прилад оснащений функцією проектування часу на стіни, стелю або будь-яку іншу рівну поверхню, а вся інформація виводиться на зручний, кольоровий дисплей. Дисплей оснащений функцією підсвічування, тому ви зможете побачити відображені на ньому цифри навіть уночі.
Прилад виготовлений із пластику. Пристрій працює від 2 звичайних батарей типу ААА (не входять в комплектацію), а також є можливість підключення до електричної мережі через кабель з адаптером 4.5V (не входять до комплектації).
Переваги:
- Функція проекції часу відстань проекції становить 1-2.5 м.
- Багатофункціональність: цифрове відображення часу, будильник та функція повтору сигналу.
- Кут проекції можна повертати на 180 градусів.
- Функція відображення температури та вологості.
- Відображення максимальної/мінімальної температури та вологості.
Характеристики:
Модель: 8190
Матеріал: пластик;
Дисплей: 3.6" LCD дисплей зі світлодіодним підсвічуванням (від блоку живлення підсвічування горітиме постійно, без - до 7 секунд після натискання);
Годинник: формат годинника 12/24;
Будильник
Календар: 2000-2099;
Термометр: 0 ~ +50 ° C / 32 ~ 122 ° F;
Гігрометр: 20%RH~95%RH;
Показує комфортність: волого, комфортно, сухо залежно від значення вологості та температури;
Пам'ять: Max / Min показників температури та вологості повітря;
Метеостанція: відображає майбутню погоду із зображенням сонячної, частково сонячної, хмарної або дощової погоди;
LED-проектор, обертання проектора на 180 градусів; проекція часу на будь-яку площину червоним кольором (функція постійної проекції часу відсутня);
Живлення: 2 батареї типу AAA (не входять до комплектації), від блоку живлення 1.5 V (у комплект не входять), блок живлення підходить від будь-якої зарядки мобільного телефону до 5V, роз'єм 2,5мм;
Розмір (ДхВхГ): 15 x 11 x 2,5 см
Комплектація:
- Настільний годинник
- Інструкція
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Радіо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Так |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип управління | Електронне |
| Функція календаря | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Настільний годинник метеостанція з проєкцією часу Color Screen Calendar 8190 електронний з підсвіткою |
