Швабра самовіджимна для прибирання будинку Twist Багатофункціональна мікрофібра з автовіджимом для підлоги
- Немає в наявності
- Код: 120.1550










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Швабра самовіджимна для прибирання будинку Twist Багатофункціональна мікрофібра з автовіджимом для підлоги
Швабра для підлоги Twist - призначена для миття кахлю, лінолеуму, ламінату, паркету від різноманітних забруднень.
Завдяки пряжі з мікрофібри добре збирає та утримує значну кількість води з поверхні підлоги та добре збирає бруд.
Завдяки спеціальному механізму віджиму на швабрі ваші руки завжди залишаються сухими та чистими під час збирання.
Швабра виготовлена з досить міцного металу та пластику, що забезпечує простоту та надійність в експлуатації.
Характеристики:
1. Ефективне водопоглинання
2. Головка, що обертається на 360 градусів.
3. Міцний матеріал із мікрофібри
4. Регульована довжина ручки
5. Легко збирається та розбирається.
6. Підходить для різних типів покриття для підлоги.
Довжина швабри 123 см. Насадка з мікрофібри має довжину 20 см, діаметр 40 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація відром | Немає |
| Матеріал насадки | Мікрофібра |
| Матеріал ручки | метал |
| Наявність механізму віджиму | Є |
| Основне призначення | Для підлоги |
| Тип | Мотузкова швабра |
| Тип ручки | розбірна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр насадки | 40 см |
| Довжина насадки | 20 см |
| Довжина ручки | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Швабра самовіджимна для прибирання будинку Twist Багатофункціональна мікрофібра з автовіджиманням для підлоги |
