Масажер м'язовий ручний Massage Gun Акумуляторний перкусійний Масажний 4 насадки для рук ніг шиї
- Готово до відправки
- Код: 120.1555










-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
Масажер м'язовий ручний Massage Gun Акумуляторний перкусійний Масажний 4 насадки для рук ніг шиї
Портативний преркусійний масажер для тіла Massage Gun – це інноваційний бездротовий прилад для глибокого перкусійного та масажер для міофасціального масажу, масажу м'язів всього тіла.
Завдяки посиленим спрямованим вібруючим пульсаціям масажер допомагає стимулювати кровотік, швидко відновлювати м'язи після тренувань та травм, сприяє збільшенню обсягу та гнучкості м'язів, знімає м'язовий біль та розслаблює все тіло.
Масажер підійде як для профілактики в побутових умовах, так і для спортсменів:
- Зменшує загальний м'язовий біль та скутість. Дозволяє самостійно усунути больовий синдром у домашніх умовах.
- Швидко відновлює м'язи після силових тренувань. Підсилює кровообіг. Покращує загальний стан м'яких тканин тіла
- Усуває міофасціальний синдром. Ефективно опрацьовує тригерні точки всього тіла
- Покращує діапазон рухів м'язів, прискорює відновлення, а також знижує ризик отримання травм (розтягування зв'язок та м'язових сухожиль) під час тренування.
- Massage Gun – це портативний масажер, який легко взяти з собою у дорогу, оскільки він працює від акумулятора
Масажер працює, використовуючи вібраційну терапію, яку поєднує з обертанням обертального елемента. Завдяки такому поєднанню, він впливає як верхній шар шкіри, а й сухожилля. Має 4 режими роботи.
Пристрій використовується як масажер для шиї та плечей, масажер для обличчя електричний, масажер для ніг, масажер для обличчя, масажер для тіла електричний, масажер для рук
У наборі йдуть чотири насадки, що знімаються, призначені для певних груп м'язів.
Характеристики:
- Підходить для масажу всього тіла;
- У комплекті 4 насадки;
- Робота від акумулятора;
- Висока потужність. Низький рівень шуму та вібрації нижче 45 дБ;
- 4 режими роботи;
- Зручна ручка, керування 1 кнопкою
Комплектація:
- Масажер
- 4 насадки
- кабель для зарядки (без блоку живлення)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість масажних головок | 4 шт. |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 4 |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Область застосування масажера | Все тіло |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Функціональність масажера | Антицелюлітний масаж, Розминаючий масаж, Вібраційний масаж |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вакуумно-роликова насадка | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Ремінь на руку | Ні |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 132 мм |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Масажер м'язовий ручний Massage Gun Акумуляторний перкусійний Масажний 4 насадки для рук ніг шиї |
