Мультиварка пароварка Zepline ZP060 на 6 л 12 програм Мультипіч йогуртниця для дому 1800 Вт
- Готово до відправки
- Код: 120.1543

-28%









+380 (68) 703-20-19
-
День Години роботи Перерва Понеділок 11:00 - 15:00 Вівторок 11:00 - 15:00 Середа 11:00 - 15:00 Четвер 11:00 - 15:00 Пʼятниця 11:00 - 15:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (68) 703-20-19Менеджер67808, Базова, 15, Одеса, Україна+380687032019+380687032019
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультиварка пароварка Zepline ZP060 на 6 л 12 програм Мультипіч йогуртниця для дому 1800 Вт
Мультиварка Zep-Line ZP-060 дозволяє варити, смажити, пекти, гасити, готувати на парі та у фритюрі, підігрівати вже приготовлені страви, підтримувати гарячим блюдо тривалий час, при цьому не вимагаючи постійного контролю.
Ваша улюблена страва Ви зможете приготувати в мультиварці краще завдяки рівномірному нагріванню їжі.
Продукти в мультиварці прогріваються рівномірно з усіх боків: знизу, з боків та зверху.
Характеристика:
- Об'єм 6.0(л);
- Тип керування Електронне;
- Потужність 1800 Вт;
- Кількість програм 12;
- Дисплей є;
- Функція скороварки немає;
- Функція йогурт є;
- Голосовий гід немає;
- Ручний режим є;
- Управління електронне;
- Внутрішнє покриття каструлі – антипригарне;
- Таймер відстрочки приготування є, 24-годинний;
- Програми приготування;
- Напруга: 220-240 В/50 Гц;
- Клас захисту ІІ;
- Дисплей: цифровий LED;
- Технологія виготовлення: теплова обробка без тиску;
- Функція підтримання температури готових страв: до 24 годин;
- Функція розігріву страв: до 24 годин.
Програми приготування та функції
- 11 основних та додаткова – підігрів
Комплектація:
- Мультиварка;
- Чаша для приготування на пару;
- Мірний стакан;
- Плоска ложка для рису;
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zepline |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість програм приготування | 12 |
| Максимальний час відстрочки старту | 24 годин |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 6 л |
| Відстрочка старту | Так |
| Покриття чаші | Тефлонове |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Комплектація | |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Книга рецептів | Ні |
| Мірна ємність | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Сіто | Ні |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Інфрачервоний обігрів | Так |
| Каша | Так |
| Крупа | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Приготування під тиском | Ні |
| Таймер | Так |
| Тушкування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Діаметр | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Мультиварка пароварка Zepline ZP060 на 6 л 12 програм Мультипіч йогуртниця для дому 1800 Вт |
